Знайдено причину розвитку депресії у юристів

Дослідження показало, що 28% юристів страждають депресією різного ступеня інтенсивності, а 19% стикаються з тривожністю. Експерти вважають, що однією з причин депресій у юристів — надмірна зайнятість по роботі.

Співробітник Асоціації психічного здоров’я в Буффало (штат Нью-Йорк) Дан Лукасик вважає, що робота юристом підвищує ризик розвитку депресії, пише «Право.ru».

Психологи назвали кілька укорінених особливостей юридичної професії – наприклад, юристи завжди повинні бути готові виконувати свою роботу з легкістю; вони повинні енергійно представляти свого клієнта і покласти всі сили на справу, яку ведуть — виграти будь-якою ціною. Адже для юристів відмова від власного благополуччя заради клієнта вважається знаком професіоналізму.

Психотерапевт, а в минулому юрист Вільям Мейерхофер зазначив, що надмірне навантаження у юристів і їх 100% віддача роботі призводять до втоми та самотності.

Юристи занадто націлені на досягненнях, і легко приносять сон в жертву професії, говорить Тайгер Лейт, клінічний психолог з Вашингтона, серед клієнтів якого багато юристів.

У дефіциті сну частково винен білінг, вважають експерти, через що юристам доводиться працювати в неробочий час — в тому числі за рахунок сну. Але проблема ще й у постійній готовності працювати 24 години на добу і реагувати на робочі питання в будь-який час.

Джерело

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *