З НАПОВНЮВАЧЕМ ЧИ БЕЗ: ЯКИЙ ЙОГУРТ ОБРАТИ

Якщо їсти йогурт щодня — отримаєте корисні бактерії, вітаміни, мінерали, білок з жирами. Але він має бути правильним.

Часто, коли проходжу повз довгих полиць з молочними продуктами в супермаркеті, бачу, яка різноманітність йогуртів з всілякими добавками. Це йогурти з фруктовими сиропами, шматочками фруктів, з шоколадними кульками і… ще багато інших сумнівних “здорових” продуктів в красивих упаковках.

Завжди запитую себе — хто це все купує? Адже скільки вже розказано про те, що там багато і цукру, і крохмалю у йогуртах з низькою жирністю, і барвників, і стабілізаторів смаку та багато чого іншого, про що навіть не підозрюєш. Хіба можна подібні продукти вважати здоровим харчуванням?

Проте, коли підходжу до кас, бачу практично у кожного другого покупця цю вельми сумнівну їжу. Можна скільки завгодно розповідати на цю тему, пояснювати, але лінь людська бере верх над усіма вагомими доказами. Особливо шкода дітей, у яких це звична їжа практично з народження. І завжди мами пояснюють це тим, що іншого діти їсти не хочуть.

А ще часто чую таке — поки дитина була маленька, я робила йогурти сама, а потім облишила, часу немає, ну і так далі. У мене питання — навіщо завдавати шкоди і потім ходити до лікарів?

Думати, що ця їжа як частина щоденного раціону (адже молочні продукти потрібно їсти, це ж кальцій) додасть дитині здоров’я, зміцнить кістки і зуби, а дорослому не зіпсує фігуру, просто не можна.

ому рекомендую купити молоко, закваску і зробити домашній йогурт. Або купити в магазині хороший натуральний йогурт, в якому є тільки два компоненти — молоко і живі бактеріальні культури, додати туди свіжі ягоди, тим більше що зараз сезон, і краплю меду. А можна взяти ще горішки або насіння до смаку.

Так ви отримаєте корисні бактерії, вітаміни з мінералами, білок з жирами, і головне — дозовану кількість простих вуглеводів.

Здоров’я всім!

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *