Який алкоголь найменш шкідливий для здоров’я

Може бути досить складно у новорічні свята визначити, скільки алкоголю буде достатньо і який із напоїв найкраще вживати. Про це – у матеріалі гонконгського видання.

За словами експертів, будь-який алкоголь негативно впливає на здоров’я. Однак у свята у будь-якому разі хочеться розслабитися та випити. При цьому саме в такі дні складно визначити, скільки спиртного виявиться достатнім. Дієтолог Браян Дуган підкреслює, що в цьому випадку важливо дотримуватися помірності у вживанні алкоголю, протягом усього дня пити потроху, не забувати при цьому пити достатню кількість води.

Крім того, як закуска необхідно обов’язково з’їсти зелений продукт (наприклад, стручкову квасолю). Це дозволить знизити шкоду, якщо ви раптом переп’єте.

Також дієтологи при виборі алкогольного напою радять звертати увагу на горілку, джин та інші прозорі напої. Вони вважаються найменш калорійними.

Браян Дуган зазначив, що найменш шкідливим для організму алкоголем є вино. Так, воно здатне вплинути на серцево-судинну систему, а ще стане прекрасним доповненням до новорічних страв.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *