Які тварини позитивно впливають на здоров’я людини

Коні, собаки і коти найкраще впливають на здоров’я людини. Перебування з ними прискорює вихід із депресії, стабілізує серцебиття і відновлює роботу шлунку.

При формуванні опорно-рухового апарату рекомендується “співпраця” з кіньми. Також наркозалежні та алкозалежні мають більше шансів на реабілітацію при спілкуванні з цими тваринами. Травми та поранення також швидше загоюються, пише ukr.media.

Собаки сприяють поліпшенню роботи серцево-судинної системи людини. Ще є відомості, що собаки здатні відчувати онкологічні захворювання на ранніх стадіях

Коти можуть лікувати господарів від психічних розладів, неврозів і депресивних станів. Людина в депресії на підсвідомому рівні прагне спілкування з котами. Перебування поруч з ними нормалізує тиск, стабілізує серцебиття, а також відновлює роботу шлунково-травного тракту. Лікування за допомогою котів називається фелінотерапія.

Прополіс і бджолина отрута використовуються у медицині, як найцінніші складові препаратів природного походження. Вважається, що вони найкразе зміцнюють імунітет людини.

Зміїна отрута застосовується як найважливіша складова при створенні препаратів, мазей і гелів, що допомагають відновленню суглобів та судин.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *