Як правильно вибрати масажиста

Перед сеансом обов’язково перевіряйте у масажиста наявність диплома

Масаж може бути не тільки оздоровчим, а й небезпечним. І в разі якщо ви довірите своє здоров’я шарлатану, то можете тільки нашкодити собі. Професійній масажистці Владиславі Кардовській одного разу так пом’яли м’язи, що довелося робити операцію.

“Масажист вирішив мені зробити таку маніпуляцію: береться складка і різко смикається. Нібито повинен диск стати на місце, а у мене пропала чутливість ноги і біль був страшний, нестерпний”, – розповідає Владислава.

Тому тепер вона добре розуміє не тільки як треба робити масаж, а ще й як не треба.

До речі, скручування – улюблений спосіб шарлатанів і дуже небезпечний, – уточнила масажист і пояснила, що, якщо неправильно їх провести, то можна отримати спинний інсульт. Тоді без операції не обійтися.
Крім того, каже Владислава, інтенсивні натискання не вправляють хребці, а руйнують їх.

Важливо також звертати увагу і на самопочуття після сеансу, адже комфорт після масажу – не гарантія безпеки. Звертати увагу треба ще й на синці після сеансу.

“Якщо при натисканні на цей синяк ви виявили, що там є затвердіння всередині, це погано, так бути не повинно, тому що ці затвердіння потім можуть перерости в пухлину”, – пояснила Кардовська.

І ще важливий момент – перед сеансом перевіряйте у масажиста наявність диплома . Адже тільки професійний хірург, травматолог і невропатолог мають право лікувати спину. Від усіх інших – краще відмовитися.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *