Як алкоголь впливає на здоров’я очей?

Чи може зловживання алкоголем викликати постійні проблеми з вашим зором?

Алкоголь змушує райдужну оболонку стискатися та розширюватися з набагато меншою швидкістю. Це стає проблемою для водіїв, які пили, оскільки вони не можуть так швидко адаптуватися до зустрічних фар.

Зниження контрастної чутливості – здатність розрізняти різні об’єкти на основі світла та темряви. Це дуже важлива здатність під час руху в сутінках. Ця здатність погіршується під впливом алкоголю. Нове дослідження від Університету Західного Онтаріо, Канада показує, що алкоголь знижує здатність очей коригувати зір для яскравості та контрастності на 30%. Сіпання очей також може бути викликане надмірним вживанням алкоголю.

Результати дослідження, проведеного Медичним коледжем Університету Халлім припускають, що вживання навіть невеликої кількості алкоголю може збільшити та посилити симптоми сухості очей.

Люди, які часто вживають алкоголь знаходяться в групі ризику розвитку катаракти – повного або часткового помутніння кришталика. Також Американська оптометрична асоціація визначає надмірне вживання алкоголю як фактор ризику вікової дегенерації жовтої плями.

Дефіцит вітаміну B-1 через вживання алкоголю може викликати слабкість або параліч очних м’язів. Дефіцит вітаміну А через алкоголізм може викликати: нічну сліпоту, витончення рогівки, перфорацію рогівки, сухість та навіть сліпоту через пошкодження сітківки.

Подробнее: https://opticlub.org/yak-alkogol-vpliva-na-zdorovya-ochey/
Opticlub.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *