Вчені знають як побороти безсоння

Не всякий може кожен день хвалитися, як добре він спав цієї ночі. Однак є люди, які здоровим сном не хваляться зовсім, тому що його у них немає. Ці люди страждають безсонням, а фахівці знають, як їм допомогти.

Існує два види недосипу – хронічний і ситуативний. При хронічну проблему єдино правильним рішенням буде звернутися до лікаря-сомнолога. Цей фахівець детально розбереться в ситуації і розпише коректний план лікування.

Ситуативний недосип характеризується зменшенням годин сну, частими пробудженнями і втомою вранці. Це відбувається рідко і часто викликано побутовими факторами, на відміну від біологічної основи хронічного безсоння.

Для лікування ситуативного недосипання медикаменти не потрібні – з їх роллю справляються нешкідливі народні способи. Ложка чаю і стакан меду заспокоять нервову систему, а настоянка звіробою або теплий душ допоможуть поринути в стан сонливості. Популярним методом є алкоголь, але це в корені неправильне рішення, яке погіршить проблему і викличе похмілля. Дуже добре допомагає боротися з безсонням його запобігання.

Спортивне навантаження, зручне спальне місце і білизна, відмова від шкідливих звичок, щоб уникнути стресу і будь-яких відволікаючих чинників зроблять сон глибшим і кориснішим.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *