Вчені знайшли метод, який знижує шкідливий вплив алкоголю на організм майже на 50%

Виявляється, існує метод, що дозволяє скоротити навантаження на печінку при вживанні спиртних напоїв.

Сучасне суспільство неоднозначно ставиться до алкогольних напоїв, хтось не вживає їх взагалі і дотримується засад здорового способу життя, деякі – випивають лише у свята, але більшість дозволяє собі «розслабитися» кожен день.

Всім відомо, що медики не наполягають на повній відмові від алкоголю і в той же час рекомендують вкладатися в норму, яка не зашкодить здоров’ю. Допустима доза спиртних напоїв становить близько семи келихів вина або ж 3-4 літрів пива в тиждень.

Що станеться, якщо випивати алкогольних напоїв більше, ніж дозволено медиками?

Все залежить від дозування і чим воно більше, тим сильніше зростає ризик розвитку захворювань серця і судин, наприклад, інфарктів і інсультів, а також розвитку онкологічних захворювань і передчасної смерті. Плюс до всього, у людини, яка систематично вживає спиртне в необмеженій кількості, змінюється свідомість і виробляється шкідлива звичка, яку частіше називають алкоголізм. До слова, через зловживання алкоголем можуть з’явитися зайві кілограми, тому що самі по собі подібні напої містять багато цукру і відносяться до категорії калорійних продуктів. Не варто забувати, що алкоголь посилює апетит, а це значить, що в процесі його вживання можна запросто переїсти.

Вчені з Лондону і Сіднею провели спільне дослідження, в результаті якого прийшли до висновку, що фізичні навантаження здатні знизити небезпечний вплив алкогольних напоїв на організм людини майже на 50%. При цьому, дослідники відзначили, що такий ефект спостерігається навіть у тих людей, які перевищують рекомендовану дозу і випивають більше, ніж дозволено медиками.

Виходить, що помірна фізична активність – це ефективний метод мінімізації шкоди від алкоголю, на який потрібно витратити всього 2,5 години в тиждень. До речі, вчені стверджують, що чим більше людина займається спортом, тим менше у нього з’являється бажання випити чогось міцнішого, так що якщо алкоголізм вже має місце бути, то боротися з ним можна за допомогою частих і старанних тренувань у спортзалі.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.