Вчені вирахували, скільки треба сміятися, щоб продовжити життя

Італійські вчені з’ясували, скільки часу щодня потрібно сміятися.  Приказка «сміх продовжує життя» тепер науково обгрунтована. Італійські вчені довели – сміх покращує якість життя. Фахівці  Інституту психосоматичної медицини Riza, що в Мілані,  розрахували скільки точноповинна смяітися людина щодня, щоб її сміх був оздоровчим.

Людині подобається сміятися, проте задоволення, яке отримує від цього процесу, – не єдиний його плюс. Лікарі давно говорять про те, що сміх вібраціями може нормалізувати кровообіг та моторику внутрішніх органів, зокрема печінки, серця і легенів. Для того, щоб поліпшити показники стану здоров’я, людині потрібно сміятися приблизно 30 хвилин щодня. Причини для сміху добрі будь-які – дружній шарж, карикатура, розповідь – все, що смішить, продовжує життя.

Іншим статистичним дослідженням було вирахувано, що сучасна людина сміється на десять хвилин менше, ніж півстоліття тому. В деяких країнах навіть придумали, як зробити так, щоб люди сміялися більше.

У Франції, наприклад, є курси сміху, а в Італії – популярна йога сміху. В Інституті психосоматичної медицини Riza впевнені також у тому, що сміх особливо важливий для тих, кому вже минуло сорок.

Під час сміху відбувається викид адреналіну й посилення імунного захисту. Практика доводить, що позитивно налаштованим людям легше знайти спільну мову в суспільстві і зробити кар’єру

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.