ВЧЕНІ ОЦІНИЛИ НЕБЕЗПЕКУ 5G ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Дана мережа має високе випромінювання.

Американські вчені дали оцінку небезпеки мереж п’ятого покоління 5G, зокрема їх впливу на здоров’я людини. Нова мережа поширюється в світі з минулого року. Вона являє швидкісне підключення та забезпечує високу швидкість завантаження.

З огляду на новизну технологій, частина населення з побоюванням стала ставитися до можливостей мережі, що абсолютно справедливо, так як даних про вплив радіочастотного випромінювання 5G на здоров’я людини немає. Дана мережа має вище випромінювання, ніж сучасний стандарт 4G-мережі.

Довести або спростувати небезпеку впливу мереж зв’язку нового покоління належало зародкам прісноводних лучеперих риб, які мають подібні з людськими ембріонами процеси розвитку. Вчені піддавали зародкі впливу радіочастотного випромінювання 3,5 ГГц протягом 2 днів. Дана частота використовується смартфонами, що підтримують 5G.

В ході експерименту вдалося з’ясувати, що опромінення не привело до підвищення смертності або порушень у формуванні ембріонів, так само як і до змін поведінкової реакції. І все ж вчені зізналися, що говорити про якісь результати ще рано, тому що необхідно провести ряд додаткових досліджень.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *