Вчені назвали дієту, яка швидко позбавить від зайвої ваги і депресії

Щоб дізнатися, що таке щастя в зрілому віці, потрібно перейти на середземноморську дієту якомога раніше

Дієтологи вже не раз відзначали, що не всі дієти для схуднення корисні для здоров’я. Однак є одна дієта, яка дозволяє підтримувати вагу в нормі і піклуватися про здоров’я всього організму – середземноморська.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання “Новое время“.

Середземноморська дієта включає в свій раціон цільнозернові продукти, горіхи, оливкову олію, багато овочів, фруктів, бобових і помірну кількість риби, птиці, м’ясних продуктів і алкоголю. Це навіть не стільки дієта, скільки спосіб життя, який вже давно відомий як найкорисніший для серця, один з кращих для довголіття і зниження ризику ракових захворювань.

Результати недавніх досліджень показали, що таке харчування допомагає протидіяти і зниження когнітивних здібностей у людей похилого віку.

За інформацією вчених,  випадки депресії, які виникають після 55 або 60 років, відрізняються від тих, які виникають в більш молодому віці.

“Депресія пізнього віку не пов’язана з сімейною історією, і приблизно в половині випадків це перша ознака деменції”, – вважає Марк Д. Рего, доцент клінічного факультету психіатрії в Медичній школі Єльського університету.

Він припустив, що користь середземноморської дієти від депресії в пізньому віці може бути пов’язана з її впливом на здоров’я судин. А це означає, що і в профілактиці таких станів допоможе правильне харчування. Іншими словами, щоб дізнатися, що таке щастя в зрілому віці, потрібно перейти на середземноморську дієту якомога раніше.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *