ВЧЕНІ ДІЗНАЛИСЯ, ЩО ГЛАДКІ СТЕГНА РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ ЖІНОК

Жінки з грушеподібною фігурою мають менший ризик для здоров’я.

Гладенькі стегна впливають на здоров’я краще, ніж гладенький живіт. Такого висновку дійшли британські та американські вчені під час досліджень зв’язку між фігурою і здоров’ям зрілих жінок, розповіли в ефірі “Сніданку з 1+1”.

Вони провели експеримент із майже 3 тисячами жінок постменопаузного віку. У тих, хто мав форми за типом “яблуко” – (живіт гладший за ноги) виявили найбільший ризик розвитку серцевих хвороб. Однак той самий відсоток жиру в організмі не загрожував жінкам із гладкими стегнами. Найбільш здоровими науковці визнали жінок з фігурою “груша”.

“Учасниці нашого експерименту – це жінки зі здоровою вагою. Цей фактор дуже важливий, оскільки навіть із нормальною вагою різниця у стані здоров’я жінок з фігурою “яблуко” і “груша” велика”, – розповіли науковці.

Вчені наголошують, що навіть здорова вага жінок з гладким животиком не гарантує захист від інфаркту. Тим, у кого тип фігури “яблуко”, науковці радять змінювати форми на “грушу”. Це можливо завдяки силовим справам у спортзалі та здоровому раціону.

Однак, поки вчені не можуть пояснити, чому жир на талії небезпечний. Вони будуть досліджувати це питання надалі.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *