Вчені: бактерії з м’яса можуть бути причиною інфекцій сечовивідних шляхів

КИЇВ. 26 березня. УНН. Згідно з новим дослідженням, бактерії з м’яса можуть бути причиною появи понад півмільйона інфекцій сечовивідних шляхів у людей із США, передає УНН з посиланням на CNN.

Деталі

За словами професора Крейг Комітера, “E. coli” – це часто нешкідлива бактерія, яка є “частиною нормального бактеріального середовища в кишківнику людей і тварин. Дослідники вже давно знають про зв’язок між кишковою паличкою та інфекцією сечових шляхів (ІСШ), а також інфекцією будь-якої частини сечовидільної системи, включаючи нирки, сечоводи, сечовий міхур та уретру.

Нове дослідження вчених демонструє, що більшість з цих інфекцій можуть бути пов’язані з кишковою паличкою з м’яса.

Подібні інфекції можуть з’явитися в організмі людини, коли м’ясо з бактеріями кишкової палички не приготоване з дотриманням належної гігієни. Кишківник через свою безпосередню анатомічну близькість до сечових шляхів може передати ці бактерії до сечової системи. Та викликати інфекцію з такими симптомами, як відчуття печіння під час сечовипускання, мутна сеча та біль у ділянці тазу.

Доповнення

За даними Управління жіночого здоров’я, жінки хворіють на інфекції сечовивідних шляхів у 30 разів частіше, ніж чоловіки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як подолати негативні наслідки стресу: розповідає експертка

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *