В ЄС схвалили COVID-вакцини для дітей віком від 6 місяців

КИЇВ. 22 жовтня. УНН. Європейською комісією було схвалено використання вакцин проти COVID-19 виробників Pfizer/BioNTech та Moderna для вакцинації дітей віком від шести місяців до чотирьох років. Також дозволено використання нової вакцини Moderna проти варіанта “Омікрон”. Про це повідомляє Deutsche Welle, інформує УНН.

Деталі

ЄК прийняла рекомендації Європейського агентства лікарських засобів (European Medicines Agency (ЕМА) – ред.). Раніше обидві вакцини були схвалені для дорослих та дітей у віці п’яти (у випадку з Pfizer) та шести (у випадку з Moderna) років.

Як зазначається, для дітей до чотирьох років дози вакцин будуть значно меншими.

За словами експертів EMA, дослідження показують, що таке дозування є достатнім для захисту організму від інфекції. Питання про масову вакцинацію немовлят та маленьких дітей наразі обговорюється у різних країнах Європейського Союзу. 

Також Єврокомісія схвалила модифіковану вакцину Moderna Spikewax для використання проти субваріантів омікрон-варіанту коронавірусу SARS-CoV-2 BA.4 та BA.5. При цьому вакцина залишається ефективною і проти попередніх варіантів коронавірусу. Дослідники ЕМА радять використовувати Spikewax як бустер для дорослих та дітей віком від 12 років у поточному осінньо-зимовому сезоні.

Доповнення

Регулюючий орган Європейського союзу затвердив дві окремі бустерні вакцини проти Covid-19, оновлені для варіанту Omicron і розроблені Moderna і командою Pfizer і BioNTech.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *