В Україні створять Координаційний центр з психічного здоров’я – рішення уряду

КИЇВ. 30 березня. УНН. В Україні створять Координаційний центр з психічного здоров’я. Про це повідомляє МОЗ, передає УНН.

Цитата

«Через повномасштабну війну росії проти України, зросла кількість українців, які потребують професійної допомоги у сфері охорони психічного здоров’я. Мова йде як про військовослужбовців та ветеранів, так і цивільних громадян, які зазнали впливу вкрай негативних та травматичних чинників стресу», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що питання охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки є комплексним. Воно стосується всіх сфер життєдіяльності людини і потребує системного та скоординованого підходу у ключових галузях, на всіх рівнях їх функціонування та з урахуванням потреб всіх соціальних груп.

«Тому зараз як ніколи актуальним є створення спеціального Координаційного центру, який надаватиме цільову підтримку Кабінету Міністрів України для координації дій між центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, а також у розробленні та імплементації Всеукраїнської програми ментального здоров’я», – зазначається в повідомленні.

До складу Координаційного центру увійдуть українські науковці та експерти у сфері психічного здоров’я, представники громадських, експертних організацій, асоціацій та інших непідприємницьких товариств і установ.

Доповнення

За рік війни зріс попит на психіатричну допомогу, у лікарнях будуть центри психічного здоров’я.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *