В Україні останніми тижнями стабільне зростання захворюваності на COVID-19 – Лапій

КИЇВ. 15 березня. УНН. Протягом останніх тижнів в Україні спостерігається стабільне зростання захворюваності на Covid-19. Про це під час брифінгу повідомив голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики Федір Лапій, передає кореспондент УНН.

Цитата

“В останні тижні у нас є досить таке стабільне зростання захворюваності на Covid-19. Стабільне протягом минулих п’яти тижнів. Було певне затишшя на початку січня, але останні п’ять тижнів у нас щотижня додається в кількості офіційно підтверджених випадків Covid-19. Ми не досягли ще жовтневого піку, однак маємо близько 15 тисяч випадків (захворювання – ред.) за минулий тиждень”, – повідомив він.

Деталі

За словами Лапіна, кількість померлих від коронавірусу та госпіталізованих наразі становить до 100 осіб на тиждень. Він додав, що цей показник є вдвічі меншим, ніж восени, водночас, зростання спостерігається.

“Статистика залишається для нас сумною з невтішними прогнозами у тому, що понад 85% серед померлих – люди віком понад 60 років, які повинні бути не просто щеплені двома дозами, а повинні були отримати і першу “бустерну дозу”, – зауважив він.

Нагадаємо

Головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін в коментарі УНН заявив, що підйом захворюваності на COVID-19 в Україні спостерігатиметься до середини березня, а після цього буде поступовий спад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як подолати негативні наслідки стресу: розповідає експертка

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *