В Індії розробили неінвазивний тест, який використовує штучний інтелект для виявлення раку молочної залози

КИЇВ. 9 лютого. УНН. Компанія в Індії розробила більш дешевий аналог неінвазивного тесту для виявлення раку молочної залози, у якому використовуються штучний інтелект, передає УНН з посиланням на BBC.

Деталі

Рак молочної залози стає все більш серйозною проблемою в країнах з низьким та середнім рівнем доходу. При цьому скринінг для раннього виявлення проводяться доволі рідко.

Компанія в Індії розробила бюджетну альтернативу для виявлення раку молочної залози. Це неінвазивний тест, у якому використовуються технологія теплобачення та штучного інтелекту.

Хоча цей тест вважається менш надійним, ніж мамографія, є надія, що він може допомогти виявити деякі ранні види раку у людей, які іншим чином не мали б доступу до мамографічних обстежень.

Доповнення

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США стверджує, що мамографія є найкращим методом скринінгу раку молочної залози.

Нагадаємо

Вчені виявили, що мурахи здатні визначати ракові захворювання у тварин. Через такий принцип, вчені хочуть навчити мурах виявляти у людей онкологію.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *