У цей день святкують.

Міжнародний день інвалідів.

Свято веде свою історію з 1992 року. Його було засновано ООН наприкінці Десятиріччя інвалідів (1983-1992). Такою промовистою назвою ознаменували період відкритості інформації та активних заходів щодо поліпшення становища інвалідів. За цей період боротьба за забезпечення рівних можливостей інвалідів здобула національний масштаб у багатьох країнах світу. У більшості країн світу в цей днів 3 грудня проводяться ярмарки, ходи, тематичні свята по залученню уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, рівноправності в суспільстві та досягнення благополуччя.

Міжнародний день боротьби із пестицидами.

Починаючи з середини ХХ століття більшість країн світу не гребували використовувати пестициди у боротьбі за врожай та знищення шкідників. Однак промисловий масштаб виробництва хімікатів завдав планеті відчутної шкоди. Негативний вплив такого виробництво істотно перевищує користь від використання пестицидів у сільському господарстві. Саме зрошення угідь тягло псування води, оскуднение грунту, порушення екосистеми, вкрай негативно впливало на рослини і живність в околицях. Та й сам продукт після використання пестицидів завдавав шкоди здоров’ю людини.
У ряді країн пестициди прирівняні до основних факторів ризику для життя і здоров’я людини. В цей день 3 грудня весь світ активно бореться проти використання пестицидних груп і ратує за здорові безпечні продукти.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.