У Малаві масштабний спалах холери

КИЇВ. 12 лютого. УНН. Країна Східної Африки Малаві переживає найсмертоносніший спалах холери в історії країни, передає УНН з посиланням на Всесвітню організацію охорони здоров’я.

Деталі

За інформацією ВООЗ зараз Малаві переживає масштабний спалах холери. Так, починаючи з 3 березня 2022 року в усіх 29 округах країни зареєстровано 36 943 тисячі випадків захворювання та 1210 пов’язаних смертей. Це найбільш смертоносний спалах холери в історії країни.

Інфекція Холери в Малаві присутня з 1998 року. Раніше повідомлялося про часткові спалахи інфекції в сезон дощів (з листопада по травень). Проте поточний спалах поширився на сухий сезон, а випадки захворювання реєструються з березня 2022 року.

У ВООЗ повідомили, що спалах у Малаві відбувається на тлі спалахів холери по всьому світі. Така ситуація обмежує доступність вакцин, тестів та методів лікування.

У зв’язку з різким збільшенням кількості випадків захворювань на холеру, що спостерігаються останній місяць, ВООЗ припустила, що ситуація з захворюваністю може погіршуватися без прийняття рішучих заходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент США назвав війну рф проти України та ковід основними причинами світової інфляції

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *