У Києві відбудеться наймасштабніша подія в галузі здоров’я, комплементарної та альтернативної Медицини

22-23 червня 2019 року в Києві відбудеться масштабний івент PRO Альтернативна Медицина 2019, який об’єднає міжнародну конференцію та виставку за участі українських та європейських клінік, освітні лекторії, маркет корисних та еко-товарів та зону.

Головними хедлайн-спікерами події стануть всесвітньо відомі спеціалісти Аюрведи Роберт Свобода (США) (американський письменник і Доктор Аюрведи, перша людина західного світу, яка закінчила коледж Аюрведи (у 1980) і отримала ліцензію на Аюрведичну практику в Індії) та Клаудія Уелч (США) (докторка і практик східної медицини, викладачка та авторка декількох книжок на тематику східної медицини та Аюрведи), а також Дмитро Скопінцев (засновник та головний лікар Аюрведичної клініки Calendula (Угорщина), яка успішно працює у Європі вже понад 20 років.

Слухачі лекторію матимуть змогу почути виступи керівника Геннадія Шабаса (керівник ГО “Українська асоціація медичного канабісу), Віталія Усенка (лікар-анестезіолог, науковий радник ПАТ «Фармак», член УМЕС, магістр з управління якістю), Віктора Мацишина (лікар-невропатолог, головний лікар Центру здоров’я Аюрведа 192, вчитель Трансцендентальної медитації), Анну Бураго (президента Асоціації іпотерапевтів України), Тетяни Гарник (докторка медичних наук, професорка, членкиня Міжнародної європейської академії натуропатичної медицини, наукова експертка комісії фітопрепаратів Державного експертного центру МОЗ України),  Яна Тіана (вчитель та практик Трансцендентальної медитації) та інші.

Зі спікерами та розкладом ви можете ознайомитись на сайті:

https://alter-expo.com.ua/

Альтернативна та комплементарна медицина широко використовується в економічно розвинених країнах, а в деяких навіть є однією з галузей охорони здоров’я не конкуруючи з офіційною, а доповнюючи її.

Нетрадиційна медицина у світі займає свою нішу і в деяких країнах є вагомою складовою економіки. Взяти хоча б КНР чи Індію, у якій розвинена практика Аюрведи. Крім того, деякі методи альтернативної медицини (зокрема Аюрведа) рекомендуються Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я усім Європейським організаціям охорони здоров’я як терапія та профілактика ряду захворювань.

«‎Багато хто навіть не хоче розбиратись у видах альтернативної та комплементарної медицини, вважаючи, що вся вона зводиться до уринотерапії чи прикладання листка подорожника до рани. Хоча до неї також відносять іпотерапію та пет-терапію, позитивний вплив яких вивчається і підтверджується науково. Такі види терапії допомагають впоратись зі стресами та посттравматичним синдромом, що в наш час і в нашій країні актуально», — говорять організатори події.

Де: Event Hall «Маячок» (Лютнева, 58А, м. Київ);

Коли: 22-23 червня з 10:00 до 20:00

Офіційний сайт https://alter-expo.com.ua/

Акредитація ЗМІ для вільного входу: https://docs.google.com/forms/d/1i9LNqP9I2Q2dudfMWuuFq6_kQrfpOu9muAgUWPQXk3A/

Контакти для ЗМІ : 096 34 54 699 (Олександра Останіна), od.ostanina@gmail.com

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *