У Києві відбудеться флешмоб «Ранкова зарядка»

24 квітня 2017 року у Києві відбудеться флешмоб «Ранкова зарядка». Захід проводиться в рамках всеукраїнського флешмобу на підтримку Українського тижня імунізаці та організований за ініціативою ГО “Батьки за вакцинацію” за підтримки ВООЗ та Ротарі в Україні.

Час та місце проведення флешмобу «Ранкова зарядка»: з 8.45 год. до 10.00 год. 24 квітня 2017 р. на Троїцькій площі біля НСК «Олімпійський».

Флешмоб проводитиметься за ініціативою ГО «Батьки за вакцинацію» за підтримки Ротарі клубу «Київ Сіті», Університету фізичного виховання та спорту, МОЗ України та Центру громадського здоров’я.

Мета акції – привернути увагу батьків та дітей до теми вакцинації, як одного з напрямів профілактики інфекційних захворювань та збереження здоров’я нації.

Тренерами флешмобу “Ранкова зарядка” будуть фітнес-тренери, фіналісти Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Фітнес та рекреація», Магістранти та студенти НУФВСУ (НУФВСУ/National University of Ukraine on Physical Education and Sport)
– Ганна Розвадовська
– Сергій Парасочка
– Марія Ніколайчук

До силового блоку вправ під час флешмобу “Ранкова зарядка” долучиться Сергій Конюшок – Президент Федерації стронгмену України, відомий український атлет і телеведучий

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *