У Феофанії стане більше безплатних послуг

КИЇВ. 4 березня. УНН. Кабінет міністрів України ухвалив постанову, якою продовжив термін дії пілотного проєкту щодо долучення клінічної лікарні “Феофанія” до надання медичної допомоги за Програмою медичних гарантій, передає УНН з посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

Цитата

“У 2023 році клінічна лікарня “Феофанія” і надалі буде доступною для кожного українця. У цьому році медичний заклад надаватиме пацієнтам безоплатні послуги за трьома пакетами Програми медичних гарантій”, – йдеться у повідомленні.

Доповнення

“Феофанія, яка підпорядковується Державному управлінню справами, десятки років була закритим медичним закладом. Нині уряд ухвалив постанову, якою продовжив термін дії пілотного проєкту щодо долучення клінічної лікарні “Феофанія” до надання медичної допомоги за Програмою медичних гарантій”, – зазначили у МОЗ України.

Також у Міністерстві охорони здоров’я додали, що у цьому році медзаклад буде надавати безоплатні послуги пацієнтам з онкологією.

“Феофанія, в рамках пілотного проєкту, вже понад рік надає медичну допомогу пацієнтам у разі гострого мозкового інсульту та гострого інфаркту міокарда. Цього року медзаклад надаватиме безоплатні послуги ще й пацієнтам з онкологією”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підйом захворюваності на COVID-19 спостерігатиметься до середини березня, потім піде на спад – Кузін

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *