Сім шкідливих порад гінеколога, яких не варто дотримуватись

Відвідувати гінеколога потрібно раз у пів року і при кожній зміні сексуального партнера. Це – запорука здоров’я жінки, адже візити до лікаря зможуть вберегти її від розвитку небезпечних хвороб.

Гінеколог Осипенко Анна назвала найшкідливіші поради лікаря, які нашкодять здоров’ю.

Яких порад гінеколога не варто дотримуватися

1) якщо у Вас дискомфорт у піхві, свербіж, виділення – це, звичайно, молочниця. Не треба здавати мазки і тим більше ходити до лікаря, просто можна випити ліки, які активно рекламують по телебаченню. А якщо не допомогло, то доза мала, варто ще випити.

2) ніколи не розповідайте гінекологу про інші свої хвороби. Якщо прийшли до лікаря з порушенням циклу, то не розповідайте, які ліки приймаєте, його ж це не стосується. Нехай лікує те, що турбує.

3) хороший лікар визначає все з огляду. Тому з порога мовчки роздягайтеся. Якщо він професіонал – то він сам все зрозуміє. Немає потреби дурні питання та марнувати час.

4) якщо не настає вагітність – погано намагаєтеся сексом. Потрібно поміняти позу, займатися сексом в іншу фазу місяця і покласти під подушку сокиру, тощо. І немає потреби звертатися до лікаря, адже ви – здорові.

5) рекомендації лікаря схуднути і вести здоровий спосіб життя – це заздрість. Нехай лікар на себе подивиться.

6) припекти ерозію – громадянський обов’язок кожної жінки, що народила. А всі аналізи – лише гроші на вітер.

7) перерваний статевий акт – найкращий метод контрацепції. Немає потреби пити хімію і засовувати в себе спіралі всякі. Це шкідливо.

Здоров’я 24 застерігає не займатися самолікуванням та звернутися до компетентного лікаря. І у жодному разі не дотримуйтеся цих шкідливих порад! 

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *