Шість ранкових звичок, які допоможуть схуднути та підтримати здоров’я

Дотримання кількох простих правил, пов’язаних зі сніданком, допоможе підтримувати організм у нормальному стані і навіть сприятиме схудненню.

Нерідко фахівці говорять, що сніданок – найважливіший прийом їжі з усіх. Потрібно його організовувати правильно. Нижче – способи правильного харчування в ранковий час.

  1. Звертати увагу на білкову їжу. Якщо ви збираєтеся худнути, білок дозволить протягом тривалого часу відчувати ситість. З багатих білком продуктів дієтолог Серена Пун називає індичку, курячу ковбасу, яйця, сир, грецький йогурт.
  2. Їсти після ранкового тренування. Пояснюється це тим, що натще спалюється накопичений жир (глікоген). Щоправда, при цьому не обов’язково виконувати складні фізичні вправи. Також доктор Хізер Модей радить після закінчення тренування протягом півгодини заповнити все, що було втрачено при потовиділенні.
  3. Пити потрібну кількість води. Це необхідно для нормального функціонування травлення, здорової ваги.
  4. Снідати не одразу ж після того, як прокинулися. Це допоможе при схудненні. Як зазначає доктор Модей, уночі необхідно голодувати хоча б упродовж 12 годин. Так краще спалюватиметься жир.
  5. Їсти овочі та фрукти. Такі продукти швидше викликають почуття ситості, містять безліч антиоксидантів та фітонутрієнтів. Наприклад, клітковина дозволяє підтримати баланс мікробіома кишечника, але це допомагає стабільно втрачати зайві кілограми.
  6. Пити зелений чай. Рекомендується пити вранці зелений чай, щоб прискорити обмін речовин та швидше знизити кількість жиру. Також можна вживати імбир або гострий перець, який необхідно додавати до смузі.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *