Щотижня у Києві більшає випадків COVID: влада застерігає від легковажного ставлення

КИЇВ. 21 березня. УНН. У Києві зберігається тенденція до зростання захворюваності на COVID-19. Усього з 10 до 16 березня зареєстровано 1652 випадки, що на 384 більше, ніж за попередній аналогічний період. Про це повідомляє КМДА, передає УНН.

Цитата

«У столиці зберігається тенденція до зростання захворюваності на COVID-19. Усього з 10 до 16 березня у Києві зареєстровано 1652 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, що на 384 більше, ніж за попередній аналогічний період. У тому числі захворіли 662 чоловіки, 990 жінок та 190 дітей, найменшому з яких виповнилося лише 8 днів», – ідеться в повідомленні.

Деталі

Директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург зазначила, що для медиків такі цифри є прогнозованим результатом легковажного ставлення киян до свого здоров’я та здоров’я близьких.

«Здається, минулі спалахи цієї підступної хвороби мало кого та мало чому навчили. Майже немає людей у масках, ніхто не дотримується дистанції, не всі прикривають носа та рота, коли кашляють і чхають… Я вже не кажу про те, що хворим взагалі варто залишатися вдома, лікуватися та чекати на повне одужання», – розповіла Гінзбург.

Очільниця Департаменту зазначила, що найефективнішим захистом від COVID-19 залишається вакцинація.

Доповнення

Заступник міністра охорони здоров’я України – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін повідомляв, що для успішного подолання COVID-19 Україна має відновити довоєнні темпи вакцинації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке стрес, хто найменше від нього захищений та як з ним боротися – розповідає експертка

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *