Щоб зміцнити своє здоров’я, треба їсти буряк як можна частіше

Червоний буряк нормалізує рівень глюкози, допомагає у втраті ваги та зміцнює імунітет. Останнє особливо актуально в сезон застуд, інформує Ukr.Media.

Ось харчова цінність на 100 г:

  • Вуглеводи — 8.8 г
  • Жири — 0.1 г
  • Білки — 1.5 г
  • Вода — 86.0 г
  • Моно — і дисахариди — 8.7 г
  • Крохмаль — 0.1 г
  • Харчові волокна — 2.5 г

Ось корисні властивості буряка:

Знижує артеріальний тиск:

Буряк допомагає розширити артерії та зменшити частоту серцебиття. Фахівці помітили, що буряк забезпечує правильне функціонування системи кровообігу.

Знижує рівень поганого холестерину

Буряк містить розчинну клітковину, флавоноїди та бета-цианін. Бета-цианін — той самий компонент, який надає йому червоний колір і специфічний запах.

Буряк допомагає знизити рівень холестерину і не дозволяє зберігати його на стінках артерій. Це захищає від можливих серцевих нападів і інсультів.

Дуже корисний для вагітних

Буряк багатий фолієвою кислотою. Фолієва кислота необхідна вагітним жінкам, тому що захищає дитину від різних захворювань, таких як розщеплення хребта.

Допомагає боротися з остеопорозом

Буряк багатий кремнієм, який грає важливу роль у засвоєнні кальцію в організмі. Кальцій відповідає за здоров’я кісток і зубів, тому склянка червоного бурякового соку запобігає остеопороз і захищає здоров’я опорно-рухової системи.

Тримає діабет під контролем

Люди, які страждають діабетом, можуть вгамувати апетит, додаючи в їжу червоний буряк. Цей овоч має низький глікемічний індекс і контролює рівень глюкози, тим самим знижуючи апетит. Крім того, буряк містить мало калорій.

Лікує анемію

Буряк містить значну кількість заліза. Залізо сприяє виробленню гемаглютиніну, який допомагає виконувати транспортування кисню в різні частини тіла. Таким чином залізо допомагає боротися з анемією.

Знімає втому

Буряк допомагає підтримувати життєві сили, дозволяючи кисню досягати всіх частин тіла. Також буряк підвищує опірність організму до інфекцій.

Покращує мозкову діяльність

Червоний буряковий сік підвищує розумову і фізичну діяльність організму на 16%! Він може запобігти слабоумство і поліпшити загальну діяльність мозку.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *