Секрет довголіття: скільки кроків в день достатньо для здоров’я, з’ясували вчені

Однією з форм фізичної активності, яка підтримує загальне здоров’я, є ходьба. Дослідники Американської кардіологічної асоціації (АКА) з’ясували, скільки кроків в день достатньо, щоб отримати максимальну користь. Висновки вчених були представлені на конференції АКА з епідеміології, способу життя і кардіометаболічного здоров’ю.

У дослідженні взяли участь 16732 жінки старше 60 років. Всі вони носили спеціальні пристрої, які вираховували кількість зроблених кроків. В результаті з’ясувалося, що ті, хто ходив часто, але “ривками”, наприклад, піднімався по сходах або робив роботу по дому, жили довше. Більш того, кожна наступна 1000 кроків була пов’язана з 28% зниженням смертності протягом шестирічного періоду спостереження. Серед учасників, які робили більше 2000 кроків в день безперервно, ризик смерті знизився на 32%.

“Все більше досліджень показують, що будь-який рух краще, ніж сидячий спосіб життя. Наші результати продемонстрували, що зв’язок з довголіттям зберігається навіть для жінок, які не ходять багато. 2000 або додаткових кроків під час піку активності досить для більш довгого життя”, – розповів провідний автор дослідження Крістофер Мур.

Таким чином, мінімальна кількість кроків в день, яке потрібно зробити, щоб отримати користь від ходьби для здоров’я, становить 1000, навіть якщо це короткі періоди активності. В даний час АКА рекомендує присвячувати фізичним вправам не менше 150 хвилин на тиждень.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *