П’ять реанімобілів від “Олідетрим” передані лікарям Миколаєва

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. П’ять реанімобілів отримала миколаївська міська лікарня № 5 від бренду вітаміну D3 «Олідетрим», який достроково зібрав 3,7 млн грн у рамках Всеукраїнської ініціативи «Підтримай себе — підтримай Україну», передає УНН.

Деталі

Упродовж шести тижнів 50 % від продажу кожної упаковки препарату «Олідетрим 2000» автоматично відраховувалося на закупівлю спеціального медичного транспорту — реанімобілів. Долучитися до ініціативи міг кожен охочий, придбавши препарат вітаміну D3 в аптеці свого міста. За цей період було продано 27 872 упаковки препарату.

Зібрані кошти було скеровано на закупівлю медичних транспортних засобів, оснащених додатково спеціальним обладнанням: дефібриляторами, апаратами штучної вентиляції легень, моніторами пацієнта — усім необхідним для надання невідкладної допомоги.

Реанімобілі було придбано в Європі, вони пройшли відповідний експертний супровід, оцінку та технічний огляд. Окрім додаткового медичного оснащення для кожного реанімобіля було закуплено новий комплект зимової гуми.

Автівки передано медикам Миколаєва, де нині вони вкрай необхідні для того, щоб рятувати життя пацієнтів. Приєднався до заходу передачі реанімобілів лікарні і голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім. Він зауважив, що реанімобілі — це найбільш гостра потреба міста зараз, адже машини постійно виходять з ладу та втрачаються. Також, за словами Кіма, Миколаєву потрібні засоби індивідуального захисту, зимова гума та вантажівки.

«З огляду на специфіку закладу та виклики сьогодення, нині частіше виникає необхідність у перевезенні хворих, які перебувають у важкому та вкрай важкому стані, — розповідає директорка міської лікарні № 5 Олена Терентьєва. — Наш медичний автопарк не оновлювався багато десятків років».

Кожен виїзд реанімобіля — це врятоване життя. «Будь-яке перевезення хворого рятує життя, оскільки здійснюється з метою транспортування пацієнта до того місця, де він зможе отримати спеціалізовану допомогу», — додає Олена Терентьєва.

Реанімобілі є надважливою складовою медичної допомоги. Водночас, за даними Міністерства охорони здоров’я України, за останні 6 місяців із ладу виведено близько 90 автомобілів екстреної медичної допомоги, ще 241 втрачено.

Довідка:

«Олідетрим 2000» нині посідає лідерську позицію з понад 20 % часткою ринку (у дорослій категорії споживачів D3 серед біологічно активних добавок). Вітамін D3— один із найпопулярніших продуктів у жіночій категорії серед дорослого населення. Згідно з останніми дослідженнями, 61 % жінок віком від 18 до 60 років за останній рік вживали вітамін D3, а 68 % із них — понад один раз на рік (за результатами дослідження Gradus Research).

«Олідетрим 2000» забезпечує організм вітаміном D3, що зміцнює імунну систему, нормалізує роботу нервової й укріплює опорно-рухову систему, регулює обмін вуглеводів і жирів, полегшує роботу серця та судин. Цей препарат є лідером продажів серед вітамінів D3 для дорослих* і призначається сімейними лікарями, педіатрами, ендокринологами та гінекологами.

*За даними аналітичної компанії «Моріон» щодо роздрібних продажів вітамінів групи D для дорослих у мережах українських аптек за 2021 рік.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *