Про вплив розчинної кави на здоров’я розповіли вчені

Користь кави для здоров’я доведена багатьма дослідженнями. Цей популярний ранковий напій може поліпшити настрій і концентрацію уваги, знизити ризик розвитку захворювань серця та інших органів. Однак багатьох цікавить питання: чи володіє такими ж перевагами розчинну каву?

Розчинна кава виготовляють з обсмажених кавових зерен, після чого їх подрібнюють і обробляють гарячою водою. Потім вийшов концентрований напій висушують різними способами.

Таким чином, розчинна кава мало відрізняється від звичайного, вважають фахівці. Головна відмінність полягає в кількості кофеїну – в розчинній каві його менше. За даними Міністерства сільського господарства США, в 100 г розчинної кави міститься 26 мг кофеїну, тоді як в такій же кількості еспресо, приготованому в ресторані, міститься 212 мг кофеїну.

Користь розчинної кави підтвердили і деякі вчені. Так, фахівці з Національного інституту раку США і Північно-Західного університету оцінили вплив кави на здоров’я майже півмільйона людей. Вони прийшли до висновку, що користь приносив не тільки звичайну каву, але і кава без кофеїну, мелену каву, а також розчинна кава, проте в меншій мірі, пише Національний центр досліджень в області охорони здоров’я.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *