Поліпшити здоров’я кишечника спромігся простий овоч

Багато вчених і лікарі називають кишечник головним органом довголіття. Коли справа доходить до здоров’я цього органу, величезну роль грає раціон харчування.

Дослідники вже довели, що такі продукти, як йогурт, пророщені зерна і лосось, позитивно впливають на роботу кишечника. Однак особливу увагу фахівці звертають на часник. Ця рослина століттями використовувалося в традиційній медицині. Тепер вчені виявили, що часник має різними перевагами і для кишечника.

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Food Science & Human Wellness, що містяться в овочі фруктани (вид вуглеводів) сприяють виробленню “хороших” кишкових бактерій, також відомих як біфідобактерії. У звіті, опублікованому в The Scientific World Journal, йдеться, що фруктани допомагають зміцнити імунітет, діючи як антиоксиданти і пребіотики.

Нездоровий кишечник може привести до різних неприємних наслідків, аж до ослаблення імунітету. Щоб привести в порядок травну систему, експерт по здоровому харчуванню порадив включити в щоденний раціон один простий продукт.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *