По аптеках уже має бути вакцина від грипу, поставили майже 50 тис. доз – санлікар

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. В аптеках по Україні уже мала з’явитися вакцина проти грипу, її на комерційний ринок поставили вже майже 50 тис. доз. Ще 160 тис. доз очікується найближчими днями – але вже для безплатної вакцинації вагітних, медиків, сектору безпеки. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний санітарний лікар України Ігор Кузін в ефірі телемарафону, пише УНН.

Цитата

“Найближчими днями ми отримаємо 160 тис. доз вакцини від грипу, і вона буде розподілена на рівень областей для безплатного щеплення вагітних, медиків, сектору безпеки”, – повідомив Кузін.

“Також враховуючи те, що вакцинація проти грипу не входить до національного календаря щеплень, то вона зараз є доступна лише в межах комерційного сектору. Тобто, в аптечній мережі. І на комерційний ринок вже надійшло майже 50 тис. вакцини проти грипу, яка специфічна до цього сезону. Тому можна придбати таку вакцину в аптеці і вакцинуватися у свого сімейного лікаря”, – зазначив головний санлікар.

Кузін зауважив, що “грип… по суті в нас починається з перших чисел грудня, тоді, коли ми починаємо фіксувати циркуляцію самого вірусу”.

Доповнення

Україна очікувала на поставку вакцини проти грипу від двох виробників у жовтні-листопаді.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *