П’ять «розумних» гаджетів для дому, які поліпшують здоров’я

Сучасний світ важко уявити без мобільних телефонів, планшетів, “розумних” годинників та інших гаджетів. Деякі з них дійсно корисні, тому що допомагають нам економити час і сили. Видання Wday поділилося списком приладів, які здатні поліпшити стан здоров’я.

Трекер сну

Регулюйте свій графік сну за допомогою спеціального трекера, який буде стежити за вашими рухами, диханням і серцевим ритмом під час сну. Його потрібно синхронізувати з мобільним телефоном і залишати під матрацом або поруч з подушкою. В результаті ви отримаєте повний звіт про те, скільки ви проспали і яким була якість вашого сну.

“Розумний” будильник

Дуже важливо прокидатися вранці в гарному настрої й з позитивним настроєм. Але мало кому це вдається. Можливо, за допомогою світлового будильника, який імітує схід сонця і включає тиху приємну музику, вам стане легше прокидатися вранці. Будильник розбудить вас, коли ви будете у швидкій фазі сну, а згідно з дослідженнями вчених, це гарантує більш легкий підйом.

Портативний тонометр

З його допомогою ви зможете вимірювати артеріальний тиск і пульс. Всі результати будуть фіксуватися в додатку і виводитися у вигляді інфографіки. Портативний тономомент допоможе визначити, якщо у вас проблеми з тиском, і ви зможете показати свою історію результатів лікарю.

Монітор якості повітря

Такий прилад бажано встановити вдома кожному міському жителю. Він буде аналізувати якість повітря і сигналізувати, якщо в ньому буде виявлено високий вміст якихось шкідливих речовин (чадного газу, наприклад).

Зволожувач повітря

Цей прилад допоможе контролювати рівень вологості в приміщенні. Занадто сухе повітря небезпечне тим, що в ньому можуть розповсюджуватися віруси, а ще їм важче дихати. Особливо це важливо під час сну, адже від повітря залежить якість дихання, а воно в свою чергу, впливає на якість сну і наше самопочуття вранці.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *