Онкологи розповіли про маловідомі причини виникнення раку

Особлива онкологічна загроза існує саме для жінок

Французькі вчені назвали швидкі вуглеводи однією з причин виникнення онкозахворювань.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, надмірне вживання солодкого може призвести не тільки до надлишкової ваги тіла, але й до ракових захворювань.

Так, вчені заявили, що у всьому винні швидкі вуглеводи, що містяться в солодощах. Через них в крові збільшується концентрація глюкози, що активує виділення інсуліну і інсуліноподібний фактор росту (IGF).

“Інсуліноподібний фактор росту бере участь в процесі розвитку клітин і тканин організму. Він запускає цілий шлях з різних сигналів. В результаті надмірна активація цього сигнального шляху може призводити до утворення пухлин”, – підкреслили вони.

Даний зв’язок французи виявили, коли вивчали харчування і показники здоров’я понад 100 тисяч чоловік. Найчастіше онкозахворювання фіксувалися саме у тих, хто постійно вживав солодке, газовані напої або магазинні солодкі соки.

Особливо над вживанням солодкого потрібно задуматися жінкам, так як зайва вага, яка виникає в умовах надмірного вживання цукру, є особливою онкологічною загрозою саме для них.

Найчастіше, на думку вчених, ожиріння пов’язане з підвищеним ризиком виникнення 13 видів онкології: раку молочної залози, раку товстої кишки і прямої кишки, раку матки, раку стравоходу (аденокарцинома), раку жовчного міхура, нирок, печінки, яєчників, підшлункової залози, шлунка і щитовидної залози, а також менінгіоми і множинної мієломи. Крім того, за даними останніх років, надмірна вага може служити причиною розвитку прогресуючого раку передміхурової залози, ротової порожнини і гортані.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *