Новий фактор, який врятує від алкоголізму

Вища освіта може впливати на поведінку людей, що вживають алкоголь, і знижувати ризик розвитку алкогольної залежності.

Споживання алкоголю є головним фактором ризику смерті та втрати працездатності у всьому світі. Визначення факторів, пов’язаних із тим, скільки, як часто і що п’ють люди, може бути важливим для розробки та вдосконалення стратегій лікування залежності.

Попередні дослідження свідчать про те, що освітні досягнення можуть впливати на рівень вживання алкоголю, але мають суперечливі результати. До таких висновків дійшли вчені з Національного інституту охорони здоров’я США, пише Science Daily.

В рамках дослідження вчені вивчили медичні дані 780 тисяч людей, і виявили, що додаткові 3,6 року навчання можуть знизити ризик розвитку залежності від алкоголю.

Фахівці також відзначили, що люди з незакінченою і середньою освітою частіше зловживають пивом і сидром, в той час як люди з вищою освітою воліють напиватися вином. Зв’язок між рівнем освіти та тягою до спиртного виявилася більш вираженою у жінок.

Вчені відзначили, що в дослідженні брали участь лише жителі англомовних країн, тому його варто розширити, охопивши представників інших держав.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *