Назвали топ-9 видів риби, які є найкориснішими для здоров’я

Риба є цінним джерелом незамінних для організму омега-3 жирних кислот. Також у ній багато білка, різноманітних вітамінів і мінералів. При цьому мало насичених жирів, які підвищують у крові рівень холестерину.

Лікарі рекомендують з’їдати мінімум по дві 100-грамові порції вареної або запеченої риби щотижня. Яким саме видам варто надавати перевагу, розповів Business Insider.

1. Дикий лосось. У такому міститься набагато більше корисних речовин, ніж у вирощеному на рибних фермах.

2. Сардини. Попри свій невеликий розмір, вони містять чималу кількість омега-3, кальцію, вітаміну D і В-12. У порівнянні з іншими видами риби, у сардинах накопичується значно менше ртуті.

3. Оселедець. Має високий вміст омега 3, селену, вітамінів D і B-12, заліза й антиоксидантів. Як і сардини, оселедець також вирізняється низьким вмістом ртуті.

4. Скумбрія. Є одним із найкращих джерел вітаміну D. В одному філе скумбрії міститься близько 20,8 г білка. Крім того, ця риба належить до видів із найнижчою концентрацією ртуті.

5. Анчоуси. У цій маленькій рибі міститься значна кількість різних видів омега-3 жирних кислот. При цьому показники ртуті в ній одні з найнижчих.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *