Навіщо потрібні фізкультхвилинки в офісі?

Наука остаточно довела, що «рух – це життя». За результатами досліджень людині необхідно рухатися не менше 3 годин на день, щоб організм працював стабільно, а м’язова маса не слабіла.
Але як тоді бути офісним працівникам, режим яких передбачає нерухомість протягом 9 годин. Крім того завантаженість повсякденними справами, час на дорогу до місця служби зводить до нуля можливість активного фізичного навантаження.
На жаль факти – уперта річ. Нерухомість призводить до серцевих захворювань, діабету, порушення роботи легенів, здатна викликати рак.
Прислухайтеся до статистики: норматив Всесвітньої Організації Здоров’я – 10 – 15 тисяч кроків в день. Тоді як співробітник офісу здійснює в середньому 1-2 тисячі кроків. До речі, керівники так само не зацікавлені в нерухомості співробітника. У прикутого до комп’ютера підлеглого на очах знижується працездатність, та й хворіє він частіше.
Що ж робити, якщо ти вже став на шлях «офісного планктону»? У сучасних умовах все більшої популярності набирає офісний фітнес.
Готові комплекси з виїзними інструкторами окупували інтернет. Вартість такого курсу цілком прийнятна, а в перерахунку на ліки, які ви заощадите – і зовсім копійки. Якщо вас шеф не розщедрився на подібний жест доброї волі, існують готові комплекси занять, навіть не встаючи зі стільця. Це і йога, і гімнастика для рук, навіть офісна медитація.
Результат буде очевидним відразу навіть для неозброєного ока. Співробітники, які приділяють увагу офісній фізкультхвилинці менш знервовані, в них знижується напруження м’язів, не болить спина, менше втомлюються очі від монітору. Як результат – підвищення концентрації уваги і працездатності. Все це веде до успіху всього колективу і самої фірми, а головне, зберігає ваше здоров’я.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.