Київ забезпечив препаратами йоду районні евакуаційні комісії, проте в школи не направляли

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. У Києві препаратами йоду забезпечили районні евакуаційні комісії, проте інформація про направлення ліків у школи й видача їх учням є некоректною. Про це повідомляє КМДА, передає УНН.

Цитата

«Місто подбало про належний резерв препаратів йоду. Йодид калію отримали всі десять РДА, а саме – районні евакуаційні комісії», – йдеться в повідомленні.

Деталі

Як пояснили у Департаменті, саме ці комісії відповідають за безпосереднє планування, підготовку, організацію і, в разі потреби, здійснення евакуації у своїх районах. Якщо постане потреба в евакуації, йодид калію видаватимуть населенню, яке потрапило в зону забруднення, на евакуаційних пунктах, відповідно до рекомендацій медиків.

Також запаси йодиду калію має Департамент охорони здоров’я КМДА, який, у разі виникнення або загрози виникнення радіаційної небезпеки, забезпечить ним комунальні заклади охорони здоров’я та сімейних лікарів міста.

Зазначається, що крім цього, йодид калію доступний в аптеках міста.

«Водночас інформація, поширена в мережі, про те, що в школи Києва нібито планують доставити препарати йоду і видавати учням – некоректна. Жодних розпоряджень щодо збору згоди від батьків на прийом школярами йодиду калію Департамент освіти і науки КМДА також не давав», – зазначається в повідомленні.

В КМДА нагадали, що без офіційної рекомендації йодид калію в жодному разі не можна призначати собі самостійно і приймати «для профілактики».

Доповнення

Після погроз путіна Захід активізував розвідку для спостереження за ядерним арсеналом рф.

Міністр оборони США Ллойд Остін засудив “брязкання ядерною зброєю”, заявивши, що не вірить у застосуванні ядерної зброї проти України путіним.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *