“Кожна нова атака – спалах стресу”: перша леді порадила додаток для боротьби з тривожністю

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. У мобільному додатку BetterMe: Mental Health запустили безкоштовний курс “Важливі навички в періоди стресу”, де зібрані вправи для трансформування негативних емоцій та зниження тривоги. Про це повідомила у своєму Telegram перша леді України Олена Зеленська, передає УНН.

Цитата

“Дізнатися про природу стресу, полегшити тривогу і трансформувати негативні думки – на це спрямований курс “Важливі навички в періоди стресу” в додатку BetterMe: Mental Health”, – вказала перша леді.

“Кожна нова атака – це спалах стресу. Утім, стрес нині присутній у нашому житті і у “фоновому режимі”. З ним можна й треба боротися, тим паче, що техніки у додатку дуже прості і зібрані у форматі мікронавчання. На уроки, що містять інтерактивні тести, вправи та візуалізації, потрібно не більше 10 хвилин на день”, – зазначила Зеленська.

Курс безплатний та доступний у мобільному застосунку BetterMe: Mental Health на iOS і Android. Він розроблений за експертної підтримки ВООЗ разом з ГО “Безбар’єрність”. У межах ініціативи зі створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Нагадаємо

Перша леді України Олена Зеленська презентувала власну благодійну фундацію “Olena Zelenska Foundation” і закликала іноземних громадян долучитися до допомоги Україні.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *