Глобальні випадки COVID-19 збільшуватимуться протягом найближчих місяців, але повільнішими темпами – звіт

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Прогнозується, що до лютого щоденні глобальні випадки зараження COVID-19 повільно зростуть приблизно до 18,7 млн з нинішніх 16,7 млн випадків у середньому за день, що обумовлено зимовими місяцями в північній півкулі, йдеться в аналізі Вашингтонського університету, передає УНН.

Деталі

Згідно зі звітом, очікується набагато менше випадків коронавірусної інфекції, ніж передбачуване пікове середньодобове число випадків минулої зими, що становить близько 80 мільйонів випадків у січні 2022 року, що було спричинено швидким поширенням варіанта Omicron.

Очікується, що зростання кількості випадків не спричинить сплеску смертності, заявив Інститут показників та оцінки здоров’я (IHME) Вашингтонського університету.

Прогнозується, що 1 лютого у світі щодня гинутиме 2 748 осіб порівняно з приблизно 1 660 наразі. У січні у всьому світі помирало понад 11 мільйонів людей на день.

За оцінками IHME, щоденні випадки зараження у Сполучених Штатах збільшаться на третину і перевищать мільйон через повернення учнів до шкіл та зборів у приміщенні, пов’язаних із холодною погодою.

Сплеск у Німеччині вже досяг свого піку, йдеться у звіті від 24 жовтня. IHME очікує, що до лютого кількість випадків там впаде більш ніж на третину і становитиме близько 190 тисяч.

У звіті передбачається, що нещодавній сплеск COVID у Німеччині може бути викликаний підваріантами Omicron BQ.1 або BQ.1.1 і, ймовірно, пошириться на інші частини Європи протягом найближчих тижнів.

У звіті йдеться про те, що швидке зростання кількості госпіталізацій у Німеччині – найвище з моменту спалаху COVID у 2020 році – залишається проблемою.

Аналіз IHME також показав, що новий підваріант Omicron XBB, який зараз викликає сплеск госпіталізацій у Сінгапурі, більш заразний, але менш небезпечний.

Очікується, що глобальна дія XBB буде пом’якшена тим фактом, що люди, які раніше були інфіковані підваріантом BA.5 Omicron, ймовірно, мають імунітет проти нього, йдеться у звіті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Covid у Китаї зупинив виробництво на найбільшому у світі заводі iPhone

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *