Гель-лак може бути небезпечним для здоров’я

Найпопулярніший вид покриття для нігтів має свої плюси і мінуси.

Зараз практично всі жінки віддають перевагу гель-лакам, бо вони можуть тривалий час залишатися у незмінному вигляді, як тільки після нанесення. Цей вид лаку дуже зручний, жінка може займатися будь-якими видами домашньої роботи і не хвилюватися про те, що лак потріскається або почне відколюватися від нігтів.

Наскільки гель-лаки безпечні точної відповіді не може дати звичайна людина, але професіонали стверджують, що гель-лак завдає шкоди нігтям лише при тривалому його носінні. Так як це покриття містить у своєму складі полімерні сполуки, які при тривалому контакті з нігтьової пластиною можуть принести шкоду. Тому фахівці переконливо наполягають на тому, щоб з гель-лаком жінка не ходила більше, ніж 2-3 тижнів.

Користь гель-лаку полягає в захисті нігтя від механічних подразників. Тобто, гель-лак повністю покриваючи ніготь, не дає йому деформуватися чи зламатися. Коли гель-лак знаходиться на нігтях один-два тижні, ніготь, який відростає, відрізняється гладкістю і здоровим виглядом.

Головне, щоб гель-лак з нігтів знімав майстер манікюру, інакше ви самі можете пошкодити нігті і тоді доведеться звертатися за допомогою до медиків. Після зняття гель-лаку дайте своїм нігтям відпочити, набратися кисню, який перекривається даним видом покриття повністю.

Гель-лаки мають різноманітну палітру і тому всі жінки зупиняють свій вибір саме на них, але не всі знають, що дуже яскраві гель-лаки можуть настільки глибоко проникнути в ніготь і шкіру під нігтьовою пластиною, що навіть після зняття нігті залишаються з відтінком лаку. У такому разі цей гель-лак швидше за все неякісний або майстер не дотримувався правила нанесення гель-лаку і захисних засобів для нього. Уявіть собі, що всі шкідливі сполуки проникли вам під ніготь і перебували там деякий час, природно, тут вже можна говорити про те, що нігті піддаються небезпеці і в перспективі їх стан може значно погіршитися.

Щоб манікюр з гель-лаком приносив вам виключно задоволення, а нігтям користь, захищаючи їх, то робіть його тільки у перевіреного майстра з сертифікованими лаками. Тоді ви можете наносити гель-лак кожен раз різного кольору і не хвилюватися,що він зруйнує ваші нігті.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *