Експерти назвали звички шкідливі для здоров’я, які необхідно припинити швидше

Після останніх 18 місяців пандемії COVID-19 ви можете почуватися приголомшеними порадами про здоров’я та невпевненістю в них. Наука про коронавірус продовжує з’являтися, але одне з важливих нагадувань, які вона нам дає, полягає в тому, що залишатися здоровим – це цілісне прагнення – те, що ми робимо щодня, впливає на наше серце, вагу, мозок та імунну систему, та це в наших найкращих проявах. зацікавленість у підтримці цих життєво важливих систем у відмінній формі, які готові протистояти всім, що кидає нам життя. На думку експертів, це п’ять звичок, від яких слід відмовитись зараз, щоб знизити ризик хронічних захворювань

Соціальна ізоляція

Ми називаємо самоту «почуттям смутку», але соціальна ізоляція фактично змушує тіло насторожитися. Експерти кажуть, що самота викликає запальну реакцію на стрес у всьому організмі, яка зношує імунну систему та руйнує ваш захист від хронічних захворювань. Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Antioxidants and Redox Signaling, це тривале запалення може призвести до розвитку серцево-судинних захворювань, раку та деменції.

Не приділяти першочергової уваги якісному сну

Сон – це коли оновлюються та відновлюються різні основні системи організму, включаючи серце, мозок та імунну систему. Економте на сні, і ви можете позбавити своє тіло можливості відновити себе: все більше досліджень пов’язують неякісний сон з широким спектром серйозних захворювань, включаючи рак, хвороби серця та недоумство. Для оптимального всебічного здоров’я експерти, такі як Національний фонд сну, рекомендують дорослим спати від семи до дев’ятої години якісного сну щоночі.

Споживання надлишку калорій із цукром

Споживання надто великої кількості доданого цукру – одна з найгірших речей, яку ви можете зробити зі своїм тілом: це збільшує ризик діабету 2 типу, серцево-судинних захворювань та збільшення ваги, а також послаблює імунну систему, розпалюючи запалення. Американська кардіологічна асоціація рекомендує чоловікам вживати не більше 9 чайних ложок (36 грамів) доданого цукру на день, а жінкам – не більше 6 чайних ложок (24 грами). Середній американець споживає близько 15 чайних ложок щодня. Найгірші порушники: цукромісткі напої, такі як газовані напої та сік, випічка та закуски. Занадто багато натрію

Те, що експерти називають стандартною американською дієтою (з її відповідною абревіатурою, SAD), насичене обробленою їжею, яка сповнена шкідливих для організму добавок, таких як натрій або сіль. Зверніть увагу на етикетки з інформацією про харчування на ваших улюблених консервованих продуктах та заморожених стравах – кількість натрію, яке вони містять, може шокувати вас. Фахівці рекомендують вживати лише 2300 мг натрію на день; більшість американців з’їдають близько 3400 людей. Високе споживання солі є основним фактором ризику високого кров’яного тиску, серцевого нападу та інсульту. Щоб захистити своє серце та мозок, купуйте продукти з мінімальним вмістом натрію.

Стрес

2020 дослідження, опубліковане в журналі BMJ Open виявив, що хронічний важкий стрес-які дослідники описали як «почуття життя майже нестерпним» -Може голити років від свого життя: 2,8 року для чоловіків і 2,3 років для жінок, щоб бути конкретним . Стрес, мабуть, викликає запальну реакцію в організмі, що може збільшити ризик серцевих захворювань, раку та деменції: дослідження 2018 року, опубліковане в журналі Neurology, показало, що люди, які ведуть стресове життя, можуть відчувати скорочення мозку та втрату пам’яті, насамперед що вони навіть 50.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *