Експерти назвали три звички після їжі, які руйнують здоров’я

Існує ряд харчових звичок, які можуть спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям надалі. Фахівці польського видання Wirtualna Polska розповіли, що категорично заборонено робити одразу після їди.

Так, до першої шкідливої ​​звички експерти віднесли сон після їжі. Популярна практика може викликати проблеми зі шлунково-кишковим трактом, оскільки лежаче положення перешкоджає нормальному травленню їжі. В результаті виникає метеоризм, запори та інші неприємні відчуття.

Заборонено після їжі й фізичне навантаження. А якщо ні, то любителі спорту можуть зіткнутися з нетравленням, різкими болями в животі і поколюванням в боці. Якщо подібне увійшло у звичку, можуть виникнути і серйозніші проблеми щодо травної системи. Лікарі рекомендують починати фізичні навантаження не раніше, ніж через годину після їди.

Ще однією шкідливою звичкою є вживання гарячого чаю після їжі. Як зазначають фахівці, напій заважає всмоктування поживних речовин із з’їдених продуктів. Якщо людина спостерігається анемія, робити це категорично не можна, інакше організм зможе засвоїти залізо. Також низький рівень рН у чаї може негативно вплинути на перетравлення білків і жирів.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *