Еколог пояснив, як без шкоди для здоров’я провітрювати приміщення з пластиковими вікнами І чому важливо це робити регулярно

Сучасні пластикові вікна закриваються дуже щільно. Через це в кімнаті, де вони встановлені, може поступово накопичуватися вуглекислий газ, небезпечний у великих кількостях для нашого здоров’я. Еколог і директор лабораторії “Екологія життєвого простору” пояснив: “Якщо в квартиру через пластикових вікон не потрапляє свіже повітря, то постійно буде наростати концентрація вуглекислого газу в приміщенні і падати концентрація кисню, через що стан людини буде погіршуватися”.

Для того щоб позбутися від нагромадженого вуглекислого газу, фахівець радить відкрити вікно на 15 хвилин. Необхідно, щоб температура в приміщенні при цьому знизилася на один або два градуси, тільки тоді вікно можна закривати. Антон Ястребцев підкреслив, що найкраще провітрювати кімнату відразу після дощу або ж під час нього: “Сажа, пил, цемент, частки шин і будь-яка інша погань, яка літає в повітрі, буде прибита до землі”. Так повітря, який потрапить в будинок, точно виявиться чистим.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *