Дієтологи розповіли, яке вино корисніше для здоров’я

Червоне сухе вино містить найбільшу кількість антиоксидантів

Дієтологи розповіли, яке вино корисніше для здоров’я, адже різні види напою мають свої особливості та по-різному впливають на організм.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на thehappy.news.

Червоне Сухе
Найкорисніше для здоров’я вино, в ньому міститься найбільше антиоксидантів. А все тому, що шкірка виноградних ягід залишається в діжці в процесі ферментації і віддає свої корисні речовини — проціанідини — напою. Це вино (в помірних кількостях!) корисно для серця і, можливо, допомагає жити довше. Найбільше проціанідинів у винах з південно-заходу Франції і з Сардинії, а в іспанських, американських і австралійських їх в 2-5 разів менше.

Помаранчеве
Це біле вино, яке роблять по типу червоного. Простіше кажучи, при настоюванні білого вина з нього прибирають шкірку виноградин, а у випадку з цим залишають на термін від тижня до року. За рахунок цього вино набуває легкого жовтогарячого відтінку.

Розе
Його роблять з червоних сортів винограду, але контакт зі шкіркою триває менше, ніж в попередніх варіантах, — всього кілька годин. А значить, і антиоксидантів в ньому менше.

Біле Сухе
З нього шкірку прибирають одразу, що робить його менш корисним для здоров’я, але деяку користь від нього все ж можна отримати.

Солодкі Вина
Солодкість досягається за рахунок цукру. Так, в 150 мл мускату міститься 21 грамів вуглеводів, з яких 13 — чистий цукор. Для порівняння: у аналогічній порції шардоне всього 3 г вуглеводів (і цукор — третина від цієї кількості).

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *