Чим небезпечні для здоров’я сухофрукти

Не у всіх регіонах люди мають можливість регулярно споживати свіжі фрукти. Тому існують альтернативні методи заготівлі: консервування, заморожування та дегідратація — сушіння.

Але проблема в тому, що консервовані фрукти втрачають більшу частину корисних властивостей та вітамінів, заморожені не завжди можна довго зберігати – заморозка може бути неправильною. Дегідратація залишається універсальним способом.

Сухофрукти відрізняються тривалістю зберігання та збереженням комплексу корисних та поживних речовин. Але існує принаймні три моменти, які необхідно враховувати при вживанні сухофруктів та які можуть бути небезпечними для здоров’я.

Насамперед слід пам’ятати, що при видаленні вологи в сухофруктах залишаються всі калорії, незважаючи на скорочення об’єму та маси фрукта. Тому, якщо з’їсти 100 г свіжого фрукту – не те ж саме, що з’їсти 100 г сушеного. Наприклад, при вживанні 100 г сушеного манго людина отримає близько 1000 калорій – як від 1,5 кг свіжого.

Другий момент – сухофрукти з магазинів, До цього продукту можуть додавати олії, сіль, цукор, консерванти. Важливо слідкувати за цим.

І третій момент у тому, що з регулярному вживанні сухофруктів потрібно заповнювати рівень води у організмі, оскільки 35% добової дози води людина отримує з їжі. За потреби нестачу води потрібно заповнити.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *