Чому сльозяться очі та що робити?

Сльози виробляються, щоб тримати очі зволоженими, і щоб допомогти видалити будь-які сторонні предмети. Але коли організм виробляє занадто багато сліз або порушується дренаж сльози, в результаті очі починають надмірно сльозитися.

Симптоми

Водянисті очі характеризуються надлишком сліз, які можуть надати очам скляний вигляд і привести до того, що сльози капатимуть з очей. Іноді надмірне утворення сліз є природним явищем в холодних або вітряних умовах або в разі потрапляння стороннього тіла в очі. Однак надмірне сльозовиділення не є нормальним станом, який може проявлятися через ряд причин.

Причини

Занадто багато сліз

Надмірна секреція сліз зазвичай викликана роздратуванням або запаленням поверхні ока. Це може відбутися через проблеми з віями та повіками або алергію.

Поганий відтік сльози

Сльозовиділення також може турбувати, коли дренажні канали очей не можуть дренувати нормальний обсяг сліз. Це відбувається через закупорку каналу, або через вузькі або зміщені отвори для слізного відтоку.

Лікування

Очі, які сльозяться, часто можна лікувати дуже просто, за допомогою очних крапель, теплих компресів або іноді ліків. Лікування проблем з дренуванням сліз, як правило, хірургічне, але не потрібно турбуватися, бо більшість хірургічних процедур швидкі та високоефективні.

Для повної діагностики та обговорення всіх доступних варіантів лікування, просто запишіться на прийом до профільного фахівця.

https://opticlub.org/chomu-slozyatsya-och-ta-shcho-robiti/ Opticlub.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *