Чому потрібно включити мед у щоденний раціон?

Мед можете стати чудовою альтернативою цукру.

Мед містить органічні кислоти і фенольні компоненти, А ця комбінація робить його потужним антиоксидантом. Антиоксиданти знижують ризик хвороб серця, інсультів і захворювань зору. Феноли також запобігають згущенню крові і допомагають розширювати артерії. Антиоксиданти з меду пов’язані зі зменшенням артеріального тиску.

Заміна цукру. Без жодних перебільшень мед є найкращою заміною цукру. Це повністю натуральний продукт, який на відміну від цукру не піддавався жодній переробці. Мед містить набагато більше нутрієнтів, мінералів і антиоксидантів.

Знижує рівень холестерину. Деякі дослідження показали, що медовий нектар знижує показники “поганого” холестерину. Одночасно він збільшує рівень холестерину “хорошого”.

Знижує рівень тригліцеридів. При підвищених показниках тригліцеридів або жирів в крові часто виникають проблеми з серцем. Їх рівень зростає при збільшенні цукру в крові. Деякі дослідження припускають, що заміна цукру медом призведе до падіння показників тригліцеридів.

Загоює рани. Ще стародавні єгиптяни використовували мед як натурального засоби лікування ран і середніх за ступенем опіків. Дослідження тепер підтверджують цю його здатність. Мед дійсно може бути ефективним засобом терапії хірургічних ран, опіків і діабетичних виразок.

Джерело

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *