Чому не варто пропускати ранкову гімнастику

Для ранкової зарядки підійдуть легкі вправи, які розтягнуть м’язи і зв’язки, м’яко підвищать частоту пульсу і розженуть кров

Щоб день був хорошим, прокидатися треба правильно – не поспішаючи і з любов’ю будити своє тіло. Зробити це можна за допомогою простих вправ для ранкової зарядки, які займуть не більше 15 хвилин. За словами лікарів, ранкова зарядка допомагає організму прокинутися від сну і готує його до майбутньої активності, як розумової, так і фізичної.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Beauty Hub.

Відразу після того, як ми відкриваємо очі, організм розпочинає  перевірку всіх систем і запуск механізмів. Тому спочатку треба солодко потягнутися, розтягуючи хребет і все тіло від верхівки до кінчиків пальців на ногах, і тільки потім вставати.

Правда, зазвичай далі цього справа не заходить, і вся зарядка на цьому закінчується. І дарма –  ранкові легкі вправи допомагають прокинутися, і розганяють метаболізм – ви спалите на 20% більше калорій в порівнянні з «ледачим» днем.

Десятихвилинний ранковий стретчинг плюс прості вправи на зразок махів руками або присідань без ваги спалять додаткові 100 ккал. За тиждень ця невелика на перший погляд кількість перетворюється в солідну цифру – 700 ккал.

Також не варто забувати, що будь-яка фізична активність позитивно впливає на когнітивні здібності – поліпшується пам’ять, концентрація уваги, швидше вирішуються завдання. Її ефект можна порівняти з дією кофеїну, тільки крутіше і корисніше для здоров’я.

Персональний тренер і творець програми Stacy’s Bootcamp Стейсі Берман пропонує вибрати для ранкової зарядки легкі вправи, які розтягнуть м’язи і зв’язки, м’яко підвищать частоту пульсу, розженуть кров, розбудять нервову систему і закачають в організм більше кисню, щоб підготувати мозок і м’язи до посиленої роботи.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *