Apple перерахувала небезпечні для здоров’я гаджети

Перераховані гаджети рекомендували тримати на відстані мінімум 15 сантиметрів від медичного обладнання.

 Американська компанія Apple створила список гаджетів, які теоретично можуть нашкодити здоров’ю користувачів. Відповідний перелік опубліковано на сайті компанії. Повідомляється про магніт у ряді пристроїв Apple. Цей компонент може негативно вплинути на роботу вбудованих кардіостимуляторів і дефібриляторів. 

“Багато побутових електронних пристроїв містять магніти або компоненти і радіоприймачі, що випромінюють електромагнітні поля”, – кажуть інженери корпорації. Крім iPhone, до девайсів із вбудованими магнітами відносяться планшети iPad та аксесуари до них – наприклад, знімна клавіатура Smart Keyboard Folio, яка кріпиться до планшета за допомогою магнітів. 

Годинники Apple Watch, бездротові навушники AirPods і Beats також мають магніт, який з’єднує їх із зарядкою. До списку також увійшли смарт-колонки HomePod і всі можливі версії комп’ютерів Mac, а також зовнішній монітор Apple Pro XDR. 

Перераховані гаджети в Apple рекомендували тримати на відстані мінімум 15 сантиметрів від медичного обладнання. У разі виникнення додаткових питань у компанії порадили проконсультуватися з лікарем.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *