6 незвичайних ознак серйозних проблем з серцем

За даними ВООЗ, кожна четверта жінка у віці старше 35 років помирає через хвороби серця. Як зрозуміти, що потрібно терміново звертатися до кардіолога?

Набряклість. Затерплі кінцівки і особливо щиколотки можуть бути ознаками серцевої недостатності.

Головний біль. Регулярні головні болі бувають маркером аневризми – випинання стінок артерії через їх витончення і розтягування. Якщо в момент головного болю присутня ще й слабкість, яка нагадує захворювання на грип, – це сигнал про те, що серцю не вистачає кисню і міокард не справляється зі своєю роботою.

Запаморочення. Якщо воно стає регулярним, подібне почастішання може бути пов’язано з поганою провідністю серцевої артерії чи порушенням функцій серцевих клапанів.

Біль в животі. Дискомфорт в області шлунку, схожий на прояв гастриту, а зовсім не болю в зоні серця є найбільш типовим симптомом проблем з серцем.

Непритомність. Вона може статися і зі здоровою людиною. Але при повторенні епізодів непритомних станів краще не відкладати візит до кардіолога. Це може бути сигналом збоїв в роботі мітрального клапана.

Здавленість в спині. Якщо є відчуття того, що на верхню частину тіла щось тисне, це може бути першим дзвіночком наближення інфаркту.

Джерело: МедікФорум

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *